مسئول بازرسی سازمان بسیج کل کشور گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج نقش مهم و کلیدی در زمینه سازی تمدن نوین اسلامی ایفا می‌کنند.

به گزارش صبح ساباط؛ سردار حسن عبدالله زاده مسئول بازرسی سازمان بسیج کل کشور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با تحقق تمدن نوین اسلامی و گام دوم انقلاب، گفت: در چله دوم انقلاب اسلامی، حرکت‌های عمومی با مشارکت حلقه‌های میانی و پایگاه‌های مقاومت بسیج اهمیت ویژه‌ای دارد.

او افزود: یکی از وظایف اصلی رده‌های بسیج در محلات، تحقق محله‌های مردم‌سالار اسلامی است که به‌عنوان بستری برای تمدن نوین اسلامی مد نظر قرار گرفته است.

مسئول بازرسی سازمان بسیج کل کشور تصریح کرد: فرماندهان پایگاه‌های مقاومت در محلات با نگاهی بلندمدت، از طریق جذب و آموزش جوانان، ساماندهی فعالیت‌ها، کار در حوزه‌های تربیتی و فرهنگی و اجرای برنامه‌های خودجوش و جهادی می‌توانند گام‌های بلندی در این مسیر بردارند.

سردار عبدالله زاده بیان داشت: نتیجه این تلاش‌ها، تحقق تمدن نوین اسلامی در بلندمدت خواهد بود و می‌تواند به عنوان بستری برای آماده سازی و زمینه تمدن نوین اسلامی مورد توجه قرار گیرد.

دوره آموزشی باحضور ۸۰۰ فرمانده پایگاه‌های مقاومت بسیج، حوزه‌های مقاومت و جانشین نواحی استان یزد در مرکز فرهنگی تربیتی امام رضا (ع) به میزبانی مشهدمقدس در حال برگزاری است.