عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ادای احترام به مقام والای وزیر شهید امور خارجه، در دفتر کار وزیر شهید امیرعبداللهیان حضور یافت و ضمن امضای دفتر یادبود این شهید والامقام، یاد و خاطره امیر دیپلماسی را گرامی داشت و برای روح شهدای خدمت از درگاه خداوند علو درجات مسئلت نمود‌.

به گزارش صبح ساباط؛ عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ادای احترام به مقام والای وزیر شهید امور خارجه، در دفتر کار وزیر شهید حسین امیرعبداللهیان حضور یافت و ضمن امضای دفتر یادبود این شهید والامقام، یاد و خاطره امیر دیپلماسی را گرامی داشت و برای روح شهدای خدمت از درگاه خداوند علو درجات مسئلت نمود‌.

عین اللهی با حضور در ساختمان وزارت امور خارجه، با اهداف والا و آرمان‌های مقدس وزیر شهید امور خارجه در دفاع جانانه از منافع و امنیت ملی میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کرد.

در این مراسم که محمد حسین نیکنام، دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت و سید حیدر محمدی، رئیس سازمان غذا و دارو نیز حضور داشتند، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه نیز دیدار و گفت و گو کرد و شهادت امیرعبداللهیان را به سرپرست وزارت خارجه و کارگزاران نظام در دستگاه دیپلماسی تسلیت گفت.

عین اللهی در این دیدار از تلاش های مجاهدانه وزیر شهید خارجه در همکاری و تعامل نزدیک با وزارت بهداشت در پیگیری امور مربوط به تامین سلامت مردم در ارتباطات و تعاملات خارجی تمجید کرد.