رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از تصادف خودرو سواری 405 و تویوتا هایلوکس در محور بافق به بهاباد که دو فوتی و چهار مصدوم در پی داشت، خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ محمد رضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار داشت: ساعت ۱۱:۲۴ ظهر امروز طبق اعلام گزارش از مرکز کنترل عملیات و هماهنگی استان مبنی بر تصادف رخ به رخ یک دستگاه خودرو سواری ۴۰۵ و تویوتا هایلوکس در ۲۰ کیلومتری محور بافق به بهاباد ( منطقه بیشه در ) که بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه سه چاهون بافق با خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق با اعلام اینکه در این حادثه دو نفر فوت و چهار نفر مصدوم شده بودند عنوان کرد : نیروهای امدادی هلال احمر پس از رسیدن به صحنه حادثه و ارزیابی صحنه حادثه ، بوسیله ست نجات جسد دو نفر فوتی که در خودرو گیرافتاده بودند را رهاسازی نمودند و مصدومین پس از رهاسازی و اقدامات اولیه درمانی توسط آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

فتاحی با تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع کنند

شایان ذکر است در این حادثه عوامل اورژانس فسفات و پلیس راه و نیروی انتظامی نیز حضور داشتند.