رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: انتخابات تنها راه انتخاب خادم واقعی و ادامه دهنده راه شهیدان خدمت و سید الشهدای خدمت است و قطعا مردم در این انتخابات نیز بار دیگر حضور دشمن شکن خواهند داشت.

به گزارش صبح ساباط؛ عزیزالله سیفی روز چهارشنبه در یکصد و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد گفت: در تشییع شهدای جمهور و همراهان شهید ایشان مردم حضور دشمن شکن داشتند و طرفداری خود از آرمان های انقلاب را نشان دادند.

وی ادامه داد: از روز شهادت تا کنون نیز مراسم های مختلفی در سراسر کشور در حال برگزاری است و در شهر یزد نیز مراسم های مختلف خودجوش و مردمی با حضور گسترده مردم برگزار شد و این حضور معنادار نشان داد که مردم همچنان پای کار انقلاب و خادمان خود هستند و بیداری و توجه ویژه ای نسبت به آرمان های نظام داشته و قدردان زحمات مسئولان هستند.

رییس شورای اسلامی شهر یزد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با دستور وزیر کشور و موافقت شورای نگهبان روند انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و انشالله مسئولی که در خدمت مردم باشد انتخاب خواهد شد و مرد نیز با حضور گسترده و پرشور خود پای صندوق های رای نشان خواهند داد که رهبر و نظام و انقلاب را دوست دارند و راه شهدای خدمت و سید الشهدای خدمت را تداوم خواهند داد.

سیفی ادامه داد: همچنین در این هفته آغاز بکار مجلس دوازدهم بود و هیئت رییسه انتخاب شد که امیدواریم این مجلس بتواند مشکلات مردم را در اولویت برنامه های خود قرار داده و قوانینی تصویب کند که راهگشای مشکلات مردم باشد.

رییس شورای اسلامی شهر یزد افزود: نمایندگان مجلس باید دقت کنند تا نماینده محلات و شهرها نشوند بلکه باید فقط قانون گذاری کنند و لذا انتظار داریم در مجلس دوازدهم بیشتر به قوانین کشور و همچنین رفع مشکلات کشور توجه داشته باشند و با دید محلی و محله گرایی و استان خود نگاه نکنند چون هنگامیکه فردی به عنوان نماینده در مجلس است تنها نماینده شهر خود نیست بلکه باید برای همه کشور تصمیم می گیرد و باید به همه آحاد جامعه توجه داشته باشد.

سیفی ادامه داد: همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حساسیت های محلی و قومی و شهری دوری کنند و به آحاد جامعه توجه داشته باشند چون با توجه به مشکلات اقتصادی و جنگ اقتصادی که دشمن بر ما تحمیل کرده است امیدواریم در این مبارزه نیز نمایندگان مجلس دوازدهم به عنوان خط قدم این مبارزه با تصویب قوانین به کمک مردم بیایند.