دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد در نامه‌ای به وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن تسلیت شهادت رئیس‌جمهوری و تعدادی از همراهان در سانحه سقوط هلی‌کوپتر، یاد و خاطره رئیس‌جمهوری شهید را گرامی‌داشت.

به گزارش صبح ساباط؛ زوراب پولولیکاشویلی دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد در نامه‌ای خطاب به سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن تسلیت شهادت رئیس‌جمهوری و تعدادی از همراهان در سانحه سقوط هلی‌کوپتر، یاد و خاطره رئیس‌جمهوری شهید را گرامی‌داشت.

در نامه دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد آمده است: وزیر محترم، از شنیدن خبر غم‌انگیز سقوط هلیکوپتر که باعث درگذشت جناب آقای ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران، وزیر امور خارجه، جناب آقای حسین امیرعبداللهیان و سایر مسئولان شد عمیقا اندوهگین شدم.

وی تاکید کرده است: اخیرا به مناسبت سفر رسمی خود به تهران در فوریه گذشته برای شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، افتخار دیدار با رئیس‌جمهور رئیسی را داشتم. واقعا تحت تاثیر رهبری، اراده محکم و تعهد ایشان برای پیشرفت گردشگری در ایران قرار گرفتم.

وی اظهار کرد: مایلم از طرف سازمان گردشگری ملل متحد، مراتب تسلیت و همدردی عمیق خود را به دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران اعلام کنم. ما به جامعه جهانی می‌پیوندیم تا حمایت کامل خود را از کشور شما در شرایطی که چنین لحظات سختی را سپری می‌کنید ابراز کنیم.