مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه سفید اشکذر برگزار شد.

به گزارش صبح ساباط؛ مراسم بزرگداشت شهدای خدمت، خادم‌الرضا شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش شامگاه جمعه ۴ خردادماه در حسینیه سفید (آل کساء) اشکذر برگزار شد.

این مراسم به میزبانی زنده‌یاد حاج سید علیرضا یزدی و به دعوت حجه الاسلام طالبیان امام جمعه و روح الله فرماندار شهرستان اشکذر صورت پذیرفت.

بر اساس این گزارش جمع کثیری از اقشار مختلف مردم، مسئولان شهرستان و استان، استاندار یزد، نماینده مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر آموزش و پرورش، معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و توسعه مدیریت استانداری، مدیران کل ستادی و دستگاه‌های اجرایی استان، همه حضور داشتند.

همچنین سخنرانی، مداحی و قرائت قرآن، اجرای نماهنگ خـادم‌الـرضا از سوی مؤسسه فرهنگی هنری رهپویان حرم شهرستان مهریز و تجلیل از دانش‌آموزان گروه هزارچشمه کویر شهرستان اشکذر از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این مراسم بود.

گفتنی است؛ دانش‌آموزان گروه هزارچشمه شهرستان اشکذر در سفرهای اول و دوم استانی رئیس جمهور دلنوشته و تابلو نقاشی سردار دلها را به ایشان به جهت روحیه خستگی‌ناپذیری، جهادی و استکبارستیزی به ایشان هدیه داده بودند؛ در سفر سوم استانی که قرار بود در خردادماه جاری اتفاق بیفتد تابلو نقاشی دو خدمتگزار الگو، شهیدان رجائی و باهنر را به ایشان با دلنوشته‌ای زیبا اهدا کنند.