علیرضا زمان پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ صباانرژی) برای حفط منافع بازنشستگان با ابلاغ سیاست های خود، فروش کارمزدی که محملی برای سودجویان بود را لغو کرد و نتیجه آن سود دوبرابری فولاد اکسین طی سال گذشته بود که موجب حمله رسانه ای ناجوانمردانه این دلالان به وی شده است.

به گزارش صبح ساباط؛ با ابلاغ سیاست های علیرضا زمان پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در جهت جلوگیری از فساد و رانت، فروش کارمزدی که محملی برای سودجویی دلالان بود لغو و به فروش مالکیتی تبدیل گردید که نتیجه آن سود دوبرابری یعنی ۶ همتی فولاد اکسین خوزستان طی سال گذشته بود.

اردیبهشت ماه سال گذشته مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در نامه ای خطاب به مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به ضرورت توجه به فرایند تولید و جلوگیری از هرگونه فروش به صورت کارمزدی تاکید و شرکت را موظف به رعایت تولید و فروش به صورت ۱۰۰ درصد مالکیتی کردند.

نتیجه این سیاست های مدیرعامل جوان و کاربلد شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری سود دو برابری یعنی ۶ هزار میلیارد تومانی فولاد اکسین خوزستان طی سال ۱۴۰۲ بود.

اکنون با گذشت این مدت سودجویان و دلالان اکسینی در فضای رسانه ای به این مدیرعامل نخبه، جوان و کاربلد ناجوانمردانه حمله می کنند، انتظار می رود رسانه ها در راستای مقابله با هیولای فساد از مردی که منافع دلالان سودجو را به منافع بازنشستگان تبدیل کرده، قوی و مجدانه باشد.

گفتنی است از شب گذشته موج حمایت های فعالان رسانه ای از علیرضا زمان پور به سبب این اراده قوی در راستای مقابله با فساد در بستر فضای مجازی راه افتاده است.

  • نویسنده : ادمین