رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد که به اتفاق هیات همراه به استان سمنان سفر کرده است، در جریان دیدار با مردم این استان اظهار داشت: از همه ظرفیت ها برای تسهیل در روند رسیدگی و رفع کامل مشکلات حوزه های اقتصادی مردم استفاده خواهد شد.

به گزارش صبح ساباط؛ رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در سفر به استان سمنان که به همراه هیاتی متشکل از مدیران وزارت اقتصاد صورت گرفت، در دیدار چهره به چهره با مردم این استان از نزدیک در جریان مشکلات و مسایل مردم این استان قرار گرفت.

در این دیدار ها مردم مهمترین مشکلات خود را در حوزه های بانکی و بیمه ای به صورت حضوری با معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل دفتر امور استان های وزارت امور اقتصادی و دارایی مطرح کرده و نسبت به حل آنها تصمیم گیری های لازم انجام شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در این دیدار ها رسیدگی و رفع مشکلات مردم را اصلی ترین هدف برگزاری این ملاقات های مردمی دانسته و گفت: از همه ظرفیت ها برای تسهیل در روند رسیدگی و رفع کامل مشکلات حوزه های اقتصادی مردم استفاده خواهد شد.

گفتنی است میز خدمت ارتباطات مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی به مدت ۳ روز و از روز چهارشنبه ۲۹ فروردین لغایت جمعه ۳۱ فروردین ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان برپا خواهد بود.