معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری گفت: با برنامه ریزی و حضور فعال در نمایشگاه ایران اکسپو، توانمندی تمام واحدهای تجاری و تولیدی در همه حوزه‌ها استان را می‌توان به نمایش گذاشت.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، دومین جلسه هماهنگی ششمین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو) به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار و شرایط برگزاری این نمایشگاه به معاونان اقتصادی استانداری‌‌های سراسر کشور اعلام شد.

محمد علی شاه‌حسینی، برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو را فرصت استثنایی برای معرفی ظرفیت ها، فراهم شدن زمینه رایزنی، بازاریابی و تقویت و توسعه مراودات و معرفی زنجیره ارزش استان دانست و برنامه ریزی برای حضور قوی استان در این نمایشگاه را مورد توجه قرار داد.

شاه‌حسینی اظهار داشت: با برنامه ریزی و حضور فعال در این نمایشگاه، توانمندی تمام واحدهای تجاری و تولیدی در حوزه های، صنعت و معدن، میراث فرهنگی،تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان در قالب واحدهای نوآور و خلاق، جهاد کشاورزی و… این استان را می توان به نمایش گذاشت.

گفتنی است در این جلسه با حضور معاون اقتصادی استاندار و سایر مسولان، پیرامون موضوعات و برنامه ریزی در راستای حضور موثر استان با پیگیری ها و همراهی بخش خصوصی و سایر بخش های مرتبط در نمایشگاه اکسپو تهران از مهم‌ترین رویدادهای بین المللی و تجاری کشور بحث و تبادل نظر شد.

شایان به ذکر است، ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو ۲۰۲۴) از روز هشتم تا دوازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ به میزبانی کشورمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تاجر خارجی و ۸۰۰ شرکت برتر صادراتی داخلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/