با حکم رییس کل دادگستری استان یزد، مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد به عنوان دبیر دومین جشنواره شعر ملی طنز عدلیه «دادخند» منصوب شد.

در مراسمی با حضور مسئولان ارشد قضایی استان،جمعی از مدیران، هنرمندان، شاعران و طنزپردازان، حجت‌الاسلام مهدی پرنیان به عنوان دبیر دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه «دادخند» معرفی شد.

در این حکم آمده است:
برادر ارجمند حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی پرنیان
نظر به تجربه موفق و ارزشمند برگزاری اولین جشنواره شعر طنز عدلیه(دادخند) در استان یزد به موجب این حکم به عنوان دبیر و دومین جشنواره ملی شعر طنز عدلیه« دادخند» منصوب می شوید.
این جشنواره متمایز و هدفمند، فرصتی برای بهره‌مندی از ظرفیت هنرمندان به ویژه شاعران طنزپرداز در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و انتقال مفاهیم آموزنده در قالبی بدیع به عموم جامعه می باشد.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تعامل با هنرمندان، شاعران ارجمند و طنازان عرصه های فرهنگی و اجتماعی، در برگزاری شایسته این رویداد بزرگ موفق و مؤید باشید.
شایان ذکر است دومین جشنواره شعر طنز «دادخند» با فراخوان ملی و در راستای اجرای سند تحول و تعالی قوه قضاییه و ایجاد زمینه‌های ارتباط بیشتر دستگاه قضایی با اقشار تأثیرگذار اجتماعی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان تا پایان روز ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار طنز خود را در موضوعات و قالب‌های مطرح شده در متن از طریق تارنمای www.adlieyazd.ir ارسال کنند.

انتهای پیام/