جانشین رئیس ستاد تسهیلات نوروزی استان در حاشیه دوازدهمین جلسه کارگروه کاهش تصادفات جاده ای استان گفت: با توجه به شروع موج دوم سفر های نوروزی ضرورت دارد تمام نوروزگاه بر فعالیت خود ادامه دهند.

به گزارش صبح ساباط، مهندس «محمد جواد ابوالحسینی» افزود: با توجه شرایط جوی و فعال بودن سامانه بارشی در استان فرمانداران به همراه دستگاه های امدادی و خدماتی با جدیت محور های شریانی و مواصلاتی جهت کاهش و پیشگیری از تصادفات و خواب آلودگی رانندگان پایش کنند.

**همچنین در اعلام خبر دیگری بیان شد:
تداوم فعالیت تمام نوروزگاه های محور یزد به کرمان در موج سوم سفرهای نوروزی

محمد جواد ابوالحسینی جانشین رئیس ستاد تسهیلات سفر استان یزد عصر امروز ضمن بازدید از وضعیت تردد و نورزگاه های محور مواصلاتی یزد به کرمان در حوزه استحفاظی شهرستان یزد گفت: قطعا این ایستگاه‌های نوروزی در کاهش محسوس تصادفات تاًثیرگذار خواهد بود که با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در تجهیز این ایستگاه‌ها استفاده شده است.

همچنین در راستای ارتقای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در محور یزد به مهریز در حوزه استحفاظی شهرستان مهریز علاوه بر استقرار گشت‌های محسوس و نامحسوس خودرویی و فعالیت یگان‌های اجرایی پلیس با همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان، ۴ ایستگاه نوروزی به منظور امنیت بیشترمردم، آگاه‌سازی و خدمات رسانی برای مسافران راه‌اندازی شده است.

در راستای خدمت‌رسانی به مردم و مسافران نوروزی فعالیت این ایستگاه ها تاپایان سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/