همزمان با 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، و در اجرای طرح سلام شهید مدیرکل تعزیرات حکومتی به همراه دیگر همکاران با حضور در منزل شهید محمدرضا امراللهی از خانواده این شهید از ایثارگری ها و صبر و استقامت ایشان تجلیل و قدردانی کردند.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی یزد همزمان با ۲۲ اسفند «روز بزرگداشت شهدا»، مدیرکل به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس حراست، رئیس اداره منابع انسانی، فرمانده پایگاه مقاومت امام علی(ع) با حضور در منزل شهید امراللهی ضمن دیدار با مادر و برادر این شهدا از مقام شامخ شهیدان قدردانی کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی در این دیدار گفت: امروز جامعه اسلامی به برکت وجود شما خانواده شهدا رنگ و بویی الهی دارد و تا زمانی که فرهنگ و ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد وظیفه مردم و مسئولان است که همواره به صورت مستمر با سرکشی و عیادت از خانواده شهیدان و ایثارگران مروج فرهنگ مقاومت و شهادت در جامعه باشیم.

در پایان دیدار، مهاجریان مقدم با لوح سپاس و هدیه رسم یادبود به مادر شهید امراللهی اهدا کرد و از طرف این خانواده مسائل و مشکلاتی مطرح شد که مدیرکل تعزیرات حکومتی قول پیگیری و انعکاس آنرا به مسئولان ذی ربط داد.