آئین آغاز طرح ملی خدمات نوروزی ۱۴۰۳ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از جمعیت هلال‌احمر؛ آئین آغاز طرح ملی خدمات نوروزی ۱۴۰۳ جمعیت هلال احمر  در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و با حضور جمعی از از امدادگران، نجاتگران جمعیت هلال احمر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر، یعقوب سلیمانی دبیر کل جمعیت و سایر مسئولان عالی رتبه این جمعیت در آئین تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کردند.

در ادامه به مقام شامخ شهدا ادای احترام و از غرفه‌های دایر سازمان امداد و نجات، داوطلبان، جوانان، موسسه آموزش عالی هلال احمر و … بازدید شد.

در پایان این مراسم نیز رژه خودرویی و هوایی هلال‌احمر در طرح ملی خدمات نوروزی ۱۴۰۳ برگزار شد.

کاروان محبت خدمت هلال‌احمر برای عید رمضان و نوروز آماده می‌شود.

سعید اوحدی دستیار ویژه رئیس جمعیت هلال احمر در آئین افتتاح طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۱۴۰۳، اظهار کرد: همانطور که کولیوند بارها تأکید کرده، حضور برادران و خواهران به ویژه اعضای داوطلب هلال‌احمر باعث سربلندی این سازمان مردمی است.

وی ادامه داد: در آستانه ورود به مهمانی خدا هستیم و در طول زندگی فرصت های طلایی مانند این ماه را نباید از دست داد.

اوحدی گفت: این فرصت ها می‌تواند باعث رشد انسان شود و تقارن این ماه پربرکت را با ایام نوروز را گرامی می داریم.

دستیار ویژه رئیس جمهور اضافه کرد: کاروان خدمت محبت هلال احمر آماده نوروز می‌شود که امسال نیز افتخار داریم علاوه بر نوروز در ماه پر برکت رمضان خدمتگزار مردم هستیم.

این مقام مسئول بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر به عنوان پیش رو در کشور دومین همایش بزرگ و بین المللی را برای دفاع از مردم مظلوم غزه برگزار کرد.

اوحدی ادامه داد: نقش حقوق بشر در این همایش به کل دنیا نشان داده شده زیرا علاوه بر ۱۰۹ مهمان خارجی ۲۱ کشور به صورت برخط در این همایش وجود داشتند که تمامی این فعالیت ها و افتخارات به وجود برکت امدادگران، اعضای جوان و داوطلب است.