عبدالله نکونام سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری فدراتیو برزیل در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ عبدالله نکونام سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری فدراتیو برزیل در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین  وضعیت حوزه ماموریت و همچنین برنامه‌های پیش رو برای توسعه همکاری‌ها را ارائه کرد.

امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار روابط جمهوری اسلامی ایران و برزیل در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، همکاریهای بین المللی و بطور ویژه در حوزه همکاری‌ها در بریکس را حائز اهمیت دانست و بر ضرورت توسعه و تحکیم بیش از پیش مناسبات در زمینه‌های متنوع همکاری‌ها تاکید کرد.

نکونام پیش از این در سمت‌های معاون سخنگو و مدیرکل اطلاع رسانی و امور سخنگویی، معاون اداره کل اطلاعات و مطبوعات، رییس اداره بولتن سیاسی، معاون اداره بولتن سیاسی، و مجموعه‌های اقتصادی کشور در داخل و مسئولیت های سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در مونیخ( ایالت های جنوبی آلمان) و سرکنسول کشورمان در  هنگ کنگ و ماکائو خدمت کرده است.