استاندار یزد با بیان اینکه قرآن کریم معجزه جاوید پیامبر اعظم(ص) و نقشه راه سعادت بشر است گفت: قرآن محبوب القلب همه مسلمان و به ویژه مردم استان یزد است و در تمام ایام سال جلسات قرآن خانگی در استان برگزار می شود.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی استانداری یزد؛ دهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان یزد در آیینی با حضور مهران فاطمی استاندار یزد و جمعی از مردم و مسئولین در محل تالار مرکزی امام حسین (ع) یزد افتتاح شد.

استاندار یزد در حاشیه این آیین، با بیان اینکه قرآن کریم معجزه جاوید پیامبر اعظم(ص) و نقشه راه سعادت بشر است گفت: قرآن محبوب القلب همه مسلمان و به ویژه مردم استان یزد است و در تمام ایام سال جلسات قرآن خانگی در استان برگزار می شود.

فاطمی با اشاره به فعالیت بسیار خوب مجموعه ها و تشکل های قرآنی استان، خاطرنشان کرد: نمایشگاه قرآن و عترت به نوعی ویترین محصولات قرآنی و فرهنگی و فعالیت موسسات قرآنی است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه قرآن و عترت امسال پیش از حلول ماه مبارک رمضان، در استان یزد برپا شده است، افزود: امسال یزد به عنوان اولین استان اقدام به برپایی این نمایشگاه کرده و امیدواریم مردم با حضور در این نمایشگاه از محصولات متنوع و خدمات ارزشمند آن بهره ببرند.

استاندار یزد در پایان با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه، گفت: امیدوارم ما مسئولین و همه خادمین قرآن بتوانیم قرآن را روز به روز در متن زندگی خود جاری کنیم و قرآن در جامعه، زندگی و مدیریت ما مهجور نباشد.

این نمایشگاه شامل غرفه‌های معرفی فعالیت‌ها و محصولات قرآنی دیجیتال، کتاب و محصولات فرهنگی و فعالیت موسسات قرآنی، از ۱۷ تا ۲۱ اسفند از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید عموم دایر است.