رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: سامانه خدمات یکپارچه شهرداری یزد می تواند مراجعات شهروندان را کاهش داده و باعث ارتقای سطح خدمات شهری شود که این سامانه به صورت رسمی در هفته آینده رونمایی می شود.

به گزارش صبح ساباط، عزیزالله سیفی روز چهارشنبه در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد، افزود: کلیه خدماتی که توسط شهرداری یزد در مناطق و بخش های مختلف به شهروندان داده می شود، در این سامانه جمع شده و به راحتی در دسترس عمومی شهروندان عزیز قرار دارد.

وی ادامه داد: هرگونه خدمت رسانی در شهرداری یزد در آینده نزدیک از طریق سامانه نرم افزاری یزد من خواهد بود و هر شهروند با ورود به حساب کاربری خود می تواند به راحتی و به صورت مجازی از کلیه خدمات استفاده کند.

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: از شهروندان انتظار می رود با مراجعه به سامانه نرم افزای خدماتی یزد من به آدرس my.yazd.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند ، زیرا دسترس پذیری در این برنامه برای همه اقشار مختلف فراهم شده و بخش زیادی از ترددها به شهرداری نیز کم خواهد شد، علاوه بر اینکه مردم به صورت مستقیم می توانند پیشنهادات و درخواست های خود را با اعضای شورا در میان بگذارند.

سیفی افزود: در این نرم افزار محل حرکت اتوبوس شهری به صورت لحظه به لحظه قابل رویت است و مردم می توانند نسبت به مدیریت وقت خود اقدام کنند، همچنین همه خدمات ارائه شده توسط مناطق شهرداری یزد نیز به مرور در این سامانه اضافه و تکمیل می شود.

انتهای پیام/