رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: سامانه خدمات یکپارچه شهرداری یزد می تواند مراجعات شهروندان را کاهش داده و باعث ارتقای سطح خدمات شهری شود که این سامانه به صورت رسمی در هفته آینده رونمایی می شود.

به گزارش صبح ساباط؛ عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد روز چهارشنبه در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد، افزود: کلیه خدماتی که توسط شهرداری یزد در مناطق و بخش های مختلف به شهروندان داده می شود، در این سامانه جمع شده و به راحتی در دسترس عمومی شهروندان عزیز قرار دارد.

وی ادامه داد: هرگونه خدمت رسانی در شهرداری یزد در آینده نزدیک از طریق سامانه نرم افزاری یزد من خواهد بود و هر شهروند با ورود به حساب کاربری خود می تواند به راحتی و به صورت مجازی از کلیه خدمات استفاده کند.

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: از شهروندان انتظار می رود با مراجعه به سامانه نرم افزای خدماتی یزد من به آدرس my.yazd.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند ، زیرا دسترس پذیری در این برنامه برای همه اقشار مختلف فراهم شده و بخش زیادی از ترددها به شهرداری نیز کم خواهد شد، علاوه بر اینکه مردم به صورت مستقیم می توانند پیشنهادات و درخواست های خود را با اعضای شورا در میان بگذارند.

سیفی افزود: در این نرم افزار محل حرکت اتوبوس شهری به صورت لحظه به لحظه قابل رویت است و مردم می توانند نسبت به مدیریت وقت خود اقدام کنند، همچنین همه خدمات ارائه شده توسط مناطق شهرداری یزد نیز به مرور در این سامانه اضافه و تکمیل می شود