مدیر شهرداری منطقه چهار یزد از احداث میدان شهید عابدی و اصلاح هندسی تقاطع بلوار شهید عابدی و بلوار حضرت خدیجه سلام الله علیها (فاز دوم) با هدف کاهش بار ترافیکی خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ سید ابوالفضل کشفی مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: باتوجه به بازدید و تاکید شهردار یزد، طرح احداث میدان مذکور با هدف کاهش بار ترافیکی تقاطع بلوار شهید عابدی و بلوار حضرت خدیجه(س)در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: باتوجه به آزادسازی قریب الوقوع بلوار حضرت خدیجه(س) در فاز دو و پیش بینی رفع مشکلات ترافیکی آینده در محل تقاطع، این اقدام در کمتر از یکماه آینده به اتمام می رسد.

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد تصریح کرد: این منطقه در خصوص جمع آوری آسفالت، زیرسازی و آسفالت میدان به متراژ ۳۵۰۰ مترمربع، جدول گذاری ۵۰۰ مترطول و لوله گذاری جوی آب ۱۰۰ متر طول، ۱۸ میلیارد ریال (بدون هزینه آزادسازی املاک در مسیر اجرای طرح مذکور) برای اجرای این پروژه هزینه کرده است.

کشفی ضمن پوزش از همشهریان ساکن در این منطقه به واسطه تاخیر در اجرای پروژه به دلیل بارش نزولات آسمانی و اختلال در رفت و آمد آنها، تاکید کرد که این پروژه بزودی به اتمام می رسد.