در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار، زنگ احسان و نیکوکاری به صورت نمادین در مدرسه فجر دانش نواخته شد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی استانداری یزد؛ در آیینی با حضور آیت الله ناصری؛ نماینده ولی فقیه در استان یزد و مهران فاطمی؛ استاندار، زنگ احسان و نیکوکاری به صورت نمادین در مدرسه فجر دانش نواخته شد.

استاندار یزد در این مراسم، با تقدیر از دست اندرکاران این آیین، کادر و دانش آموزان مدرسه فجر دانش اظهار کرد: از مجموعه سازمان دانش آموزی، اداره کل آموزش و پرورش استان و مجموعه کمیته امداد امام خمینی برای برنامه‌ریزی این مراسم قدردانی می‌کنم.

مهران فاطمی با اشاره به اهمیت مسئله کمک و رسیدگی به نیازمندان و ایتام، تصریح کرد: توجه امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام نسبت به نیازمندان، نشان‌دهنده اهمیت مسئله رسیدگی به ایتام و فقرا و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است.

وی همچنین با تشکر ویژه از تمامی اعضای برگزاری انتخابات که عمدتاً از بدنه مجموعه آموزش و پرورش استان بودند، یادآور شد: بیش از ۹ هزار نفر از معلمان فرهنگیان استان در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مشارکت داشتند.