وزیر کشور در بازدید از غرفه های متعدد نمایشگاه رسانه های ایران ابراز امیدواری کرد که این رویداد موجب توسعه رسانه های کشور شود.

به گزارش صبح ساباط به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور؛ احمد وحیدی در حاشیه این بازدید در خصوص برگزاری نمایشگاه رسانه های ایران به خبرنگاران گفت: حوزه مطبوعات و رسانه حوزه مهمی است و به حمدالله این نمایشگاه که بعد از ۶ سال راه افتاد، امیدواریم موجب توسعه و رشد حوزه مطبوعات و رسانه در کشور باشد.

احمد وحیدی در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه رسانه های ایران با حضور در غرفه های رسانه های کشور از نزدیک در جریان روند تولید و انتشار اخبار قرار گرفت.

بیست‌و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران روز یکشنبه (۲۹ بهمن ماه) طی آیینی رسمی با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسوولان فرهنگی و اهالی رسانه کشور آغاز به کار کرد؛ رویدادی که پس از ۶ سال وقفه اهالی رسانه را از سراسر کشور دور هم جمع کرده است.

نمایشگاه رسانه‌های ایران با برگزاری ۸۰ نشست به مدت پنج روز تا – سوم اسفند – از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۹:۳۰ دایر است.

در این نمایشگاه نشست های تخصصی با محور رسانه در حال برگزاری است که شامل تجلیل از پیشکسوتان و اساتید عرصه رسانه، کارگاه‌های آموزشی تخصصی، رونمایی از کتب حوزه ارتباطات و روزنامه‌نگاری، تجربه کاوی روزنامه‌نگاران و تحلیل و بررسی مسایل پیش‌روی حوزه رسانه است.