استاندار از دانشگاه یزد به عنوان یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های کشور در حوزه ساخت مسکن نام برد و گفت: پیگیری ساخت مسکن در سایر دانشگاه‌های استان مانند دانشگاه آزاد اسلامی، علوم پزشکی، پیام نور و... نیز با جدیت در حال انجام است.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی استانداری یزد؛ آیین آغاز عملیات آماده سازی اراضی نهضت مسکن ملی دانشگاه یزد با حضور استاندار یزد برگزار شد.

استاندار یزد در حاشیه این مراسم با بیان اینکه دانشگاه‌ها در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم در نهضت ملی مسکن به صورت فعال پای کار آمده‌اند، اظهار کرد: خوشبختانه مسئله ساخت مسکن برای اساتید جوان و فاقد مسکن و خوابگاه‌های متاهلی دانشجویی در دستور کار استان قرار گرفته است.

مهران فاطمی از دانشگاه یزد به عنوان یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های کشور در حوزه ساخت مسکن نام برد و گفت: در حال حاضر ۱۴۴ واحد مسکونی توسط این دانشگاه تکمیل شده و واحدهای جدیدی را نیز در دست ساخت دارد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۴۰۰ واحد مسکونی ویژه اساتید جوان و کارمندان دانشگاه و نیز ۳۶۰۰ واحد متاهلی دانشجویی با دستور رئیس جمهور، تصریح کرد: پیگیری ساخت مسکن در سایر دانشگاه‌های استان مانند دانشگاه آزاد اسلامی، علوم پزشکی، پیام نور و… نیز با جدیت در حال انجام است.

استاندار یزد در بخش پایانی سخنان خود از ریاست دانشگاه یزد، مجموعه راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به دلیل تلاش در راستای مشارکت در ساخت مسکن برای اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان تقدیر کرد.