مدیر حوزه‌های علمیه کشور درپیامی نوشت: با تماشای صحنه‌های حضور مردم عزیزمان و آفرینش تابلوی وحدت و انسجام، حس غرور و افتخار برانگیخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار صبح ساباط،آیت الله علیرضا اعرافی در پیامی از حضور شورآفرین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: به یاری خداوند مهربان و قادر متعال، امروز شاهد شکوه حضور جوانان و نوجوانان و زنان و مردان سرافراز و مردم شجاع و هوشیار ایران و شما شهروندان بیدار و حماسه آفرین میبد عزیز بودیم و در آینه زلال و افق روشن اسلام و ایران شاداب و با نشاط و با شور و هیجان خوش درخشیدید.

با تماشای جلوه‌ها و صحنه‌های حضور طیف رنگارنگ مردم عزیزمان و آفرینش تابلو وحدت و انسجام و روح ایثار و مقاومت شما در هر بیننده منصف حس غرور و افتخار برانگیخته می‌شود.

این عاشق و خادم شما هم با نگاه به این حماسه بزرگ و رستاخیز مردمی در پوست خود نمی‌گنجیدم و از اعماق وجود و سویدای قلبم اشک شوق می‌ریزم و بر شما خوبان درود می‌فرستم و آفرین می‌گویم و سپاسگزار و دعاگوی یکایک حماسه آفرینان و برنامه ریزان رستاخیز راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ بویژه جوانان و نوجوانان عزیز هستم و پیشانی خضوع و شکر بر آستانه ذات کبریایی حضرت حق می‌سایم.

امیدوارم این روح جهادی و فرهنگ حماسی و رویکرد همگرایی و هم افزایی و وحدت در انتخابات پیش رو و در تحقق همه برنامه‌های شهرستان و رشد و پیشرفت گسترده‌تر آن ساری و جاری گردد و ما و مسؤلان از این سرمایه بزرگ مردمی قدردانی و بر خدمت بهتر و بیشتر بیافزاییم.

این امواج انسانی و فریاد‌های آسمانی و بیداری ایمانی و آتشفشان انقلابی نقطه قوت و پشتوانه اقتدار و راز پیشرفت ملت بزرگ ایران و امت اسلام و سرمایه‌ای عظیم برای فائق آمدن بر چالش‌ها و مشکلات میهن سرافراز و منطقه است و هموار کننده مسیر پیمایش گام دوم انقلاب، که در بیانیه رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی ترسیم شده است، به شمار می‌آید.

انتهای پیام/