جمعی از جایگاه‌داران سوخت استان یزد در دیدار با نماینده مردم در مجلس، خواستار پیگیری مشکلاتشان شدند.

به گزارش صبح ساباط؛ جمعی از جایگاه‌داران سوخت استان یزد در دیدار با محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان های یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری مشکلاتشان شدند.

بر اساس این گزارش؛ قراردادهای فی‌مابین جایگاه‌داران با شرکت نفت، محاسبه بهای آب، برق و گاز جایگاه‌ها با تعرفه تجاری، عملکرد مالیات سالیانه جایگاه‌داران سوخت، هک سامانه هوشمند سوخت، عدم حمایت از جایگاه‌داران و… از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده، از سوی جایگاه‌داران در نشست با دکتر جوکار بود.

دکتر جوکار در این نشست با تأکید بر اینکه فلسفه تشکیل این جلسه، رفع مشکل جایگاه‌داران سوخت است، اظهار داشت: در حال حاضرباید در پی راهکار هایی باشیم، تا بتوان در سطح ملی مطرح و برای رفع مشکل جایگاه‌داران اقدام عملی صورت پذیرد.

وی با اشاره به ضرورت روابط وتعامل بین دو طرف پیمان (نظام حاکمیت کارمزدی) اعلام کرد نظام حق العمل کاری باید بطورکامل اجرایی گردد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تأکید کرد: به دنبال نشستی با مسئولین وزارت نفت هستیم تا با ارائه راهکار وپیشنهادات مطرح شده در جلسه، مشکلات جایگاه‌داران سوخت حل شود.