معاون پارلمايني رئيس جمهور با بيان اينکه دولت بر اساس قانون جديد پيش ثبت نام داوطلبان نمایندگی انتخابات را انجام داد، گفت: در اين دوره مشارکت خوبي در حوزه ثبت نام ها صورت گرفته است.

به گزارش صبح ساباظ؛ حسینی در نشست با اساتید بسیجی  استان یزد  با بیان اینکه دولت بر اساس قانون جدید،  پیش ثبت نام این دوره داوطلبان را انجام داد افزود:  در این دوره مشارکت خوبی در حوزه ثبت نام داوطلبان صورت گرفته است.
حسینی یادآور شد: اگر در گذشته برخی دم از تحریم انتخابات می‌زدند با ثبت نام نزدیک به ۴۸ هزار نفری داوطلبان معلوم شد که اقبال خوبی وجود دارد والان هم وزارت کشور با تمام توان  کار می‌کند که مشارکت حداکثری  صورت گیرد.

وی عنوان کرد: نهاد‌های دیگر نیز مانند صدا و سیما وارد کار شده اند و با ایجاد  نزدیک به ۲۰۰ کانال  فرصتی را ایجاد کرده اند تا افرادی که دیدگاه و نظراتی دارند با مردم مطرح کنند و این امکان وجود داشته باشد تا مردم بهترین انتخاب را داشته باشند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با  اشاره به انتخاب افراد دلسوز  و کارآمد برای نمایندگی مجلس و توجه ویژه برای حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات  یادآور شد:  باید زمینه حضور حداکثری مردم  در صحنه و انتخاب افراد کارآمد فراهم شود.

حسینی،  ضمن خواستار تببین برخی مسائل وموضوعات کشور توسط اساتید دانشگاه‌ها به دانشجویان و اقشار مختلف مردم گفت: در این زمینه ابهامات باید رفع شود و روشنگری صورت گیرد.

حسینی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران  تمایل دارد با همه کشور‌های  اسلامی رابطه داشته باشد و البته این باید دو طرفه باشد.

وی همچنین توجه به صندوق‌های بازنشستگی کشوری را خواستار شد.
دراین نشست همچنین هر یک از اساتید بسیجی استان یزد به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
این نشست در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.

  • منبع خبر : صداوسیما