مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، تخلف قاچاق را محرز و متهم را علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده، به پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال محکوم کرد.

به گزارش صبح ساباط، سید محمد مهدی مهاجریان مقدم مدیرکل تعزیرات حکومتی از محکومیت میلیاردی قاچاقچی سوخت نفت سفید در استان یزد خبر داد.

مهاجریان مقدم گفت: پرونده قاچاق سوخت به میزان ۳۱ هزار و ۶۱۱ لیتر نفت سفید در شعبه دوم بدوی رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی شهرستان یزد رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، تخلف قاچاق را محرز و متهم را علاوه بر ضبط سوخت‌های کشف شده، به پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال محکوم کرد.

به گفته مهاجریان مقدم شعبه درخصوص وسیله نقلیه حامل سوخت قاچاق با توجه به اینکه ارزش وسیله نقلیه بیشتر از ارزش سوخت است، متهم را به پرداخت ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال جریمه معادل ارزش سوخت، که جمعا به پرداخت ۲۰ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران نیروی انتظامی استان گزارش این تخلف را برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد ارسال کردند.

انتهای پیام/