روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد اعلام کرد: محسن چاووشی خواننده موسیقی پاپ ، با اهدای مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال یک زندانی جرائم غیرعمد در یزد را از زندان آزاد کرد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد، محسن چاووشی که تا کنون با برگزاری گلریزان‌های متعدد در آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیدعمد سهیم بوده با اهدای مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال، باقی مانده بدهی یک محکوم مالی به حساب ستاد دیه استان یزد، زمینه آزادی یک زندانی و بازگشت او به آغوش خانواده را فراهم کرد.

محسن چاووشی خواننده پاپ زمینه‌ساز آزادی یک زندانی در یزد شد

سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد با قدردانی از این اقدام خیرخواهانه این خواننده محبوب گفت: هنر یعنی استفاده از تمام ویژگی های ذاتی که خداوند به یک انسان هدیه داده است و اینکه یک هنرمند از تمام ظرفیت های خود در راستای آزادی مددجویان جرائم غیرعمد استفاده می کند، نشان از درک بالای او از معنی هنر دارد.

این هنرمند متعهد در سال ۱۴۰۰ نیز با برگزاری گلریزانی از طریق صفحه شخصی خود مبلغ یک میلیارد ریال را به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا کرده بود.

از ابتدای امسال تا کنون ۷۹ مددجو جرائم غیرعمد از زندان‌های استان یزد آزاد شدند که رقم بدهی این زندانیان یک هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال بود که با قبولی دادخواست اعسار، اخذ گذشت رضایت مندانه از شکات و آورده محکومین تامین بدهی آنان فراهم شده است.

انتهای پیام/