امام جمعه یزد گفت: از معادن و صنعتگران عرصه فولاد می‌خواهیم برای آبادانی و رونق فعالیت‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی سرمایه گذاری کنند.

به گزارش صبح ساباط، آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یزد گفت: برخی از برنامه‌های فرهنگی به دلیل کمبود بودجه روی زمین می‌ماند و از معادن و صنعتگران عرصه فولاد می‌خواهیم برای آبادانی و رونق فعالیت‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی سرمایه گذاری کنند.

وی کشور‌های اسلامی را به بیداری و هوشیاری نسبت به تفرقه افکنی دشمنان فراخواند و افزود: آمریکایی‌ها هرگز وفادار نبوده و می‌خواهند ما را ضعیف و محتاج خود کنند.

امام جمعه یزد اظهار داشت: اتحاد مسلمانان به ضرر دشمنان است، چرا که توطئه‌ها و برنامه‌های آنان خنثی می‌شود و اگر اتحاد نباشد از آن‌ها سوء استفاده می‌کنند.

ناصری همچنین با گرامیداشت هفته وقف گفت: وقف یک سنت ماندگار است که واقفان می‌توانند با این حرکت ارزشمند در زمینه‌های مختلف، باقیات الصالحاتی را برای خودشان به یادگار بگذارند.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مورد قبول ولایت است و الحمدالله در همه شرایط و بحران‌ها خوب عمل کرده و در مسیر امنیت این کشور، تعداد زیادی شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

انتهای پیام/