استاندار یزد در پیامی درگذشت والده‌ی مکرمه‌ شهید بزرگوار سید رضا یحیی زاده و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده؛ نماینده‌ فقید مردم شریف شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم را تسلیت گفت.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در پیامی درگذشت والده‌ی مکرمه‌ شهید بزرگوار سید رضا یحیی زاده و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده نماینده‌ فقید مردم شریف شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم را تسلیت گفت.

استاندار یزد در این پیام آورده است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده مکرم شهید والامقام سید رضا یحیی زاده
سلام علیکم

با احترام و تاسف فراوان، خبر درگذشت والده‌ی مکرمه‌ی شهید بزرگوار سید رضا یحیی زاده و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده؛ نماینده‌ی فقید مردم شریف شهرستانهای تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم واصل و سبب تاثر عمیق اینجانب و سایر ارادتمندان به خانواده های معظم شهدا گردید.

رجاء واثق دارم تربیت فرزندان مومن، انقلابی و صالحی که هر یک، منشاء آثار خیر فراوان شدند، مزید بر سایر اعمال صالحه آن بانوی بزرگوار، مایه حسن عاقبت ایشان خواهد شد. ان شاءالله.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به همه مصابین به ویژه ابوالشهید جناب آقای حاج سید محمود یحیی زاده، از خدای متعال برای خانواده معزی اجر وافر و سکینه خاطر و برای آن بانوی گرامی، غفران الهی و تنعم بر خوان کرم حضرت صدیقه طاهره(س) را مسئلت می‌نمایم.