معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی گفت:پیش از این، ثبت مشخصات دریافت کنندگان شیرخشک‌های رژیمی انجام می‌شده و از تاریخ ۲۰ مهر این امر مشمول انواع شیرخشک معمولی و رژیمی می‌باشد.

به گزارش صبح ساباط، دکتر بهروز حیدری معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام کرد: از تاریخ ۲۰ مهرماه ارائه کدملی و تاریخ تولد فرزند شیرخواربه داروخانه جهت دریافت شیرخشک الزامی است.

با اعلام این خبر گفت: با توجه به فراهم شدن زیرساخت استعلام شناسه رهگیری، ثبت اطلاعات دریافت کنندگان انواع شیرخشک وغذا‌های ویژه (تولیدی وارداتی) و رعایت عدالت در ارائه خدمات، کلیه شرکت‌های تامین کننده، توزیع کننده و داروخانه‌ها از تاریخ ذکر شده، ملزم به ثبت اطلاعات دریافت کنندگان انواع شیر خشک هستند.

وی اظهار داشت: پیش از این، ثبت مشخصات دریافت کنندگان شیرخشک‌های رژیمی انجام می‌شده و از تاریخ ۲۰ مهر این امر مشمول انواع شیرخشک معمولی و رژیمی می‌باشد.

معاون غذا و داروی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت:با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به کمبود انواع برند‌های شیرخشک در سطح استان، توزیع سهمیه اختصاصی شیرخشک در برند‌های مختلف از ابتدای هفته جاری در داروخانه‌های سطح استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: تمامی برند‌های شیرخشک در چرخه توزیع فعلی موجود است ودر خصوص برند گیگوز (۲ و ۳) می‌توان سایر برند‌های موجود را جایگزین کرد.

انتهای پیام/