معاون عمرانی استانداری گفت: اجرای مصوبات ستاد مدیریت بحران برای همه در سطح استان و کشور الزامی است و ستاد مدیریت بحران پیگیری‌های لازم را انجام داده و فرمانداران هم وظیفه نظارت بر انجام این تعهد‌ها و طرح‌ها را برعهده دارند.

به گزارش صبح ساباط؛ محمدجواد ابوالحسینی معاون عمرانی استاندار یزد در بازدید از مناطق سیل خیز اشکذر، مجومرد، خضرآباد و روستا‌های آن به بررسی وضعیت مسیل و سیل بند‌ها پرداخت.

وی با اشاره به سیل سال گذشته در استان گفت: با توجه به آغاز فصل پاییز و پیش بینی بارندگی‌ها در سطح استان، از مناطق سیل خیز سال گذشته بازدید کردیم.

معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: در این بازدید‌ها بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام سال گذشته تأکید شد تا شرایط ایمنی برای شهر‌ها و روستا‌ها ایجاد شود.

ابوالحسینی ادامه داد: طرح‌های جدید تعریف شده نیز باید تکمیل یابد که این مساله بر اساس مصوبه ستاد بحران استان به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

وی اظهار داشت: اجرای مصوبات ستاد مدیریت بحران استان برای همه دستگاه‌های اجرایی در سطح استان و کشور الزامی است و ستاد مدیریت بحران پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام خواهد داد و فرمانداران نیز وظیفه نظارت بر فرآیند انجام این تعهد‌ها و طرح‌ها را برعهده دارند.