سید مهرداد عطاپور 27 ساله و ساکن شهر کرج می‌باشد که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی بازاریابی املاک و مستغلات و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جهاد کشاورزی است.

به گزارش صبح ساباط؛ هنرمند خوش آتیه سید مهرداد عطاپور ۲۷ ساله و ساکن شهر کرج می‌باشد که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی بازاریابی املاک و مستغلات و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جهاد کشاورزی است.

عطارپور به جهت علاقه زیادی به صنعت سینما و تلویزیون در شاخه بازیگری زیر نظر استاد سید سجاد میرسید و استاد جاوید خوش دل تحت آموزش می باشد.

وی تا امروز در کارهای متعدد از جمله. بازی در سریال تلویزیونی شیپورچی به کارگردانی سید وحید حسینی و دو بازی تئاتر به نام محله فقیر نشین که با بازی خوبش امیدوار است تا تاثیر خوبی به روی مخاطبش داشته باشد.

عطاپور ضمن قدردانی از خانواده خود که در زمینه بازیگری از وی حمایت کرده اند در رابطهه با آرزوی خود در عرصه هنر به صبح ساباط گفت: آرزو و هدف من پیشرفت در هنر ارزشمند بازیگری است.

این هنرمند در پایان صحبت پایانی با این پایگاه خبری ابراز داشت: من فوق العاده علاقه مند به سریال های تلویزیونی مخصوصا سریال های طنز هستم و دوست دارم با کار و تلاشی که میکنم لبخند به روی لب های مخاطبانم داشته باشم که بازی من تاثیر زیادی روی صحنه فیلم داشته باشد.

وی همچنین اظهار داشت: من کل فکر و ذهنم را درگیر فیلمنامه و نقشی که به من داده شده؛ میکنم تا در دید مخاطبم بدرخشم و مطمئن هستم با کار و تلاشم یک روز بتوانم بازیگر و چهره مشهور کشورم باشم.

وی ابراز امیدواری کرد: به این واسطه که عاشق بازی در فیلم اکشن یا فیلم پر حادثه هستم یک روز در صحنه سینما بدرخشم.