رئیس اداره پذیرش ثبت نام، ازاستقبال خوب پذیرفتگان درمقطع تحصیلات تکمیلی و اضافه شدن رشته های جدید در واحد یزد خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ سید احمد فاطمی رئیس اداره پذیرش و ثبت نام واحد یزد از پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: برای دانشجویان ترم جدید پس از ثبت نام همزمان انتخاب واحد توسط کارشناسان آموزشکده انجام خواهد شد.

رئیس اداره پذیرش و ثبت نام ادامه داد: از مجموع اسامی اعلام شده ۱۵۰۰ نفر در مقطع تحصیلات تکمیلی پذیرش قطعی و انتخاب واحد شده است.

فاطمی با اشاره به نظرسنجی انجام شده از پذیرفته شدگان در خصوص روند ثبت نام غیر حضوری و حضوری اظهار کرد: تصمیمات اتخاذ شده از طرف رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در کاهش فرم‌های ثبت نام سبب کاهش در هزینه و رضایتمندی ثبت نام شدگان بوده است.

رئیس اداره پذیرش و ثبت نام واحد یزد ادامه داد: وام‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای پرداخت شهریه یکی از دلایل استقبال پذیرفته شدگان برای ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد است.

وی ساعت کلاس‌ها را در بعد از ظهر و روزهای پایانی هفته اعلام کرد و گفت: با برنامه‌ریزی خوب  معاونت آموزشی و مهارتی، برای دانشجویان این ظرفیت ایجاد شده که هم زمان بتوانند در کنار شغل به تحصیل در رشته مورد علاقه خود ادامه دهند.

فاطمی رشته‌های جدید در نیم سال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲  در مقطع ارشد را شامل شیمی‌دارویی، حسابداری قضایی، سردفتری اسناد رسمی، مدیریت آموزشی، مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات و رشته ایمنی صنعتی یا HSE دانست و افزود: در مقطع دکترا یک رشته به رشته‌های موجود اضافه شده که شیمی دارویی است

رئیس اداره پذیرش ثبت نام افزود: بیشترین آمار پذیرش در رشته های مجموعه علوم انسانی بوده و دانشگاه آزاد اسلامی یزد با بیش از ۴۰ سال سابقه آموزشی دارای مجرب ترین اعضا هیئت علمی است.

فاطمی ازابوالفضل صادقیان  معاون آموزشی و مهارتی و علی شیبانی مدیر آموزش که با اتخاذ تصمیمات ، تمهیدات خوبی را برای پذیرش دانشجویان و رضایتمندی آنان سبب شدند تشکر و قدردانی کرد.