مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح ارمغان مهر به مناسبت بازگشایی مدارس در سراسر استان خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: سازمان داوطلبان هلال احمر بزرگ‌ترین نهاد بین‌المللی عام‌المنفعه در ارائه خدمات بشردوستانه با همت داوطلبان و خیرین است که با هدف کمک به خانواده‌های محروم و دانش‌آموزان آسیب‌دیده طرح ارمغان مهر را اجرا می‌کند. این طرح به مناسبت آغاز سال تحصیلی و همزمان در سراسر استان، با هدف تهیه بسته‌های لوازم التحریر ویژه دانش آموزان نیازمند در حال اجرا می باشد.

حرازی زاده گفت: حمایت از سلامت دانش‌آموزان مناطق محروم، بهره‌گیری از تخصص داوطلبان، ایجاد حس مشارکت و نوعدوستی در داوطلبان و ایجاد نشاط و انگیزه در جامعه هدف، سه نشانه مهم این طرح ملی را شامل می‌شود و جمعیت هلال‌احمر می‌کوشد تا با رعایت کامل کرامت انسانی با همکاری خیرین و موسسات مردم‌نهاد در آستانه سال تحصیلی جدید و فرا رسیدن بهار دانش، برنامه ارمغان مهر را اجرا کند.

وی افزود: در این طرح، خیرین نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به جمعیت هلال احمر اهدا کنند.

حرازی زاده عنوان کرد: در این طرح عام المنفعه، داوطلبان جمعیت هلال احمر پس از تهیه بسته‌های نوشت افزار و لوازم التحریر، این بسته‌ها را در میان دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان توزیع خواهند کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: تامین ملزومات و مایحتاج دانش‌آموزان کم‌برخوردار و بی‌بضاعت (ارایه ست‌های بهداشتی و لوازم‌التحریر شامل کیف، مداد، خودکار، تراش، دفتر و…) در کلیه شهرستانها و شعب اقدامی است که در راستای اجرای این طرح در حال اجرا میباشد.