دبیر ملی تلاوت قران شباب الرضا گفت: این دوره به صورت حضوری و مجازی با جامه عمل پوشاندن به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای الگوسازی و توجه به استعدادهای قرآنی، رشد و شکوفایی نسل نوجوان در عرصه تلاوت، حفظ و موانست با مفاهیم و آموزه‌های کلام وحی برگزار می‌شود.

به گزارش صبح ساباط؛ ثبت‌نام دوازدهمین دوره طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) ویژه دختران ۱۰ تا ۱۵ سال و پسران ۸ تا ۱۵ سال از دهه دوم خردادماه در سه بخش حفظ، مفاهیم و تلاوت آغاز شد.

بنابر گفته حسین مقدم‌ کیا دبیر طرح ملی تلاوت قرآن شباب‌الرضا (ع) این دوره به صورت حضوری و مجازی با جامه عمل پوشاندن به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای الگوسازی و توجه به استعدادهای قرآنی، رشد و شکوفایی نسل نوجوان در عرصه تلاوت، حفظ و موانست با مفاهیم و آموزه‌های کلام وحی برگزار می‌شود.

واجدین شرایط برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای طرح ملی تلاوت به نشانی‌ http://www.melitelavat.ir مراجعه کنند.

متقاضیان پس از ثبت‌نام در دوره پیش‌نیاز که شامل ۱۰ جلسه آموزشی و یک ماهه است، شرکت می‌کنند. پس از گذراندن دوره و کسب حدنصاب لازم در آزمون پایانی، در یکی از دو سطح ۱(مقدماتی و به طول پنج ماه) و سطح ۲(متوسطه و به مدت سه سال) پذیرفته می‌شوند.

یادآور می‌شود؛ طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) از سوی موسسه صراط مشهد با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.