با پیگیری‌های نماینده مردم یزدو اشکذر در مجلس شورای اسلامی، مشکل روشنایی ورودی شهر یزد و برخی مناطق شهرستان مرتفع خواهد شد.

به گزارش صبح ساباط؛ محمد صالح جوکار در نشست رفع مشکلات روشنایی یزد با اشاره به مشکلات روشنایی برخی از مناطق شهر یزد و لزوم جابه جایی تیر‌های برق، گفت: روشنایی ورودی شهر یزد نیز به علت تاریکی و عدم وجود نور مناسب اصلا در شان شهر تاریخی یزد نیست.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت گذاری‌هایی جهت جابه جایی تیر‌های برق و روشنایی صورت گرفته است، اضافه کرد: با توجه به ترافیک در بلوار شهید موحدین و ساخت و ساز‌های صورت گرفته در این منطقه، مشکلاتی برای مردم بوجود آمده که موجب در اولویت گرفتن جابه جایی تیر‌های برق و رفع مشکل روشنایی شد. در این زمینه شهرداری یزد مکلف به نصب سنگ جدول در طول مسیرشد و بر اساس آن هم شرکت توزیع برق اقدام به جابه جایی تیر‌های برق و رفع مشکل روشنایی بلوار خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از دیگر اولویت‌های شهر یزد، خیابان شهیدان پارسائیان، ایرج افشار و سردار فلاح زاده بود که مقرر شد جابه جایی تیر‌های برق صورت پذیرد.

جوکار به مشکل روشنایی ورودی شهر یزد اشاره و عنوان کرد: تعویض لامپ جهت تقویت روشنایی حدفاصل میدان شهرستان زارچ تا دروازه قرآن نیز انجام خواهد گرفت؛ در این رابطه از مدت‌ها قبل مشکل تخصیص اعتبار وجود داشت که با پیگیری‌هایی که انجام دادیم ۱۰ میلیارد تومان اخذ و بین دستگاه‌های حاضر در نشست توزیع و تعهدات هر کدام نیز مشخص شد.

شایان ذکر است؛ نشست رفع مشکلات روشنایی یزد با حضور فرماندار یزد، شهردار و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد در دفتر نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکل روشنایی ورودی شهر یزد و برخی از مناطق شهر برگزار شد.