شرکت شیشه مظروف یزد مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ به مناسبت سال نو، شرکت شیشه مظروف یزد با اهدای مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان زمینه ساز آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد محکوم مالی شد.

ناصر بهرامی مدیر عامل این شرکت در خصوص این اقدام انسان دوستانه گفت: در راستای عمل به وظایف و ایفای مسئولیت های اجتماعی این شرکت تصمیم گرفته تا قبل از عید نوروز زمینه ساز آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد باشد تا با این اقدام چند سرپرست خانواده سال جدید را در کنار خانواده خود آغاز نموده و موجب شادی دل چندین خانواده باشیم.

گفتنی است؛ شرکت شیشه مظروف یزد در جهت افزایش کیفی و تنوع محصولات گروه صنعتی شیشه کاوه و با هدف تأمین نیاز بازار داخلی و بین المللی در منطقه یزد در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت ۵۱۰۰۰ تن در سال ، در شهرک صنعتی یزد در آبان ماه سال ۱۳۷۴ شروع به کار کرد و کارخانه شیشه مظروف یزد با هدف تولید انواع سرویس های غذاخوری بلوری خصوصاً تولید محصولاتی به روش پرسی به مجموعه کارخانجات گروه صنعتی شیشه کاوه اضافه شد. هم اکنون بالغ بر ۱۵۰۰ نفر نیروی فعال به صورت مستقیم در بخش تولیدی کارخانه مشغول بکار هستند.