معاون سیاسی استاندار ضمن تشکر از تلاش های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ابراز داشت: هر گونه تلاشی در این زمینه منجر به کاهش معتادین و نجات خانواده ها شده که این مهم ارزش کار در این حوزه را مشخص می کند.

به گزارش صبح ساباط؛ آخرین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سال ۱۴۰۱ به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور رئیس کل دادگستری استان و اعضای شورا برگزار شد.

عزیزی در این جلسه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام استان گفت: امروز روز بزرگداشت مقام شهداست و در روایت داریم یکی از کسانی که فردای قیامت شفاعت می کند شهید است که امیدواریم همه ما مشمول این شفاعت قرار گیریم.

وی در ادامه از تلاش های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قدردانی کرد و ابراز داشت: هر گونه تلاشی که در این زمینه انجام گیرد منجر به کاهش معتادین و نجات خانواده ها خواهد شد که این مهم ارزش کار در این حوزه را مشخص می کند.

معاون استاندار یزد در ادامه ابراز داشت: باید سهم استان از اموال منقول و غیر منقولی که در مسیر مبارزه با مواد مخدر توقیف میگردد مشخص گردد تا بتوانیم اعتبارات بهتری را برای استان جذب کنیم.

عزیزی در پایان با تاکید بر این نکته که باید در برنامه ربزی ها افق نگاه خود را گسترده ببینیم ابراز داشت: هر چه نگاه بلندتری به مسائل استان داشته باشیم منفعت بیشتری را سهم استان خواهد کرد.