معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: در مقام شهدا همین افتخار بس که خداوند میفرماید "من جانشین شهید هستم در خانه او" و همین یک جمله مقام رفیع و جایگاه والای شهید را می رساند.

به گزارش صبح ساباط از روابط عمومی استانداری یزد؛ اجلاسیه روز شهید به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور آیت الله ناصری، مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل بنیادشهید استان، جمعی از مسئولان و تنی چند از خانواده های معزز شامگاه امروز در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد.

مهندس عزیزی در این مراسم با گرامی داشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام راحل گفت: در مقام شهدا همین افتخار بس که خداوند میفرماید “من جانشین شهید هستم در خانه او” و همین یک جمله مقام رفیع و جایگاه والای شهید را می رساند.

وی اضافه کرد: وظیفه ما در برابر شهدا و خانواده های آنان سنگین و عظیم است چرا که به فرموده معمار کبیر انقلاب خانواده شهدا چشم و چراغ کشورند و ما هر آنچه انجام دهیم در برابر عظمت و ایثار آنان ناچیز است.

معاون استاندار تصریح کرد: خداوند شهادت را نصیب ملت بزرگ ایران کرد و چنان به آن ارزش بخشید که سید و آقای شهدا را حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار داد و شهدا نیز در حقیقت در مسیر آن امام همام به این مقام و درجه رسیدند.

تجلیل از مروجان فرهنگ ایثار و شهادت و برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآنی شاهد و ایثارگر از دیگر بخش های برگزاری این اجلاسیه بود.

گفتنی است در این مراسم از نماهنگ «سرزمین ارزوها» با موضوع شهدا به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و به تهیه کنندگی سبحان زارع، آهنگسازی محسن آرمان و شعر عالیه مهرابی رو نمایی شد.

لازم بذکر است این نماهنگ توسط گروه سرود خورشید تابان اجرا شده است.

انتهای پیام/ص*