رئیس تعزیرات حکومتی یزد: طی این گشت ها، واحد‌های متخلف شناسایی و برای این واحد‌ها پرونده تخلفاتی (گرانفروشی، عدم ارائه فاکتور، عدم درج قیمت، تقلب، کم فروشی، عدم رعایت بهداشتی و ...) تشکیل می گردد.

به گزارش صبح ساباط؛ سید محمدمهدی مهاجریان مقدم مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد طی مصاحبه ای در خصوص ایجاد تعادل و ثبات در بازار گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی مرکز استان و شهرستان‌های تابعه با حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با گرانفروشی و همچنین ایجاد تعادل و ثبات در بازار در حال انجام است.

مهاجریان مقدم افزود: گشت های مشترک تعزیرات حکومتی یزد در حال افزایش است و طی این گشت ها و بازرسی ها واحد‌های متخلف شناسایی و برای تمامی این واحد‌ها پرونده تخلفاتی شامل گرانفروشی، عدم ارائه فاکتور، عدم درج قیمت، تقلب، کم فروشی، عدم رعایت بهداشتی و … تشکیل و جهت رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی ارجاع می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی ادامه داد: از مردم عزیز استان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق سامانه ۱۲۴ سازمان صمت، مراتب را اعلام کرده تا بازرسان در اسرع وقت پیگیری نمایند.