رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه تا پایان سال مناسبت‌های بسیار مهمی در پیش داریم، گفت: دستگاه‌های فرهنگی یزد برای نیمه شعبان برنامه‌ریزی گسترده‌ داشته باشند.

به گزارش صبح ساباط، عزیزالله سیفی امروز _چهارشنبه پنجم بهمن_ در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه تا پایان سال چهار بهار در پیش داریم، اظهار کرد: یکی از مهمترین این بهارها، بهار انقلاب اسلامی است و باید خود را برای بزرگداشت این ایام آماده کنیم.

وی با اشاره به اینکه وظیفه همه برگزاری پرشور جشن‌های انقلاب است گفت: شهرداری یزد برنامه‌های بسیار خوبی برای جشن‌های پیروزی انقلاب دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: دومین بهار، بهار عید نیمه شعبان است که برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و امیدواریم سازمان فرهنگی شهرداری و سایر دستگاه‌های فرهنگی استان برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا روز ولادت حضرت امام زمان (عج) فعالیت‌های خوبی اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: بهار سوم که ما تا پایان سال در پیش داریم، بهار طبیعت است و شهرداری باید خود را برای این بهار و استقبال از مسافران نوروزی و ارائه خدمات به شهروندان را داشته باشیم.

سیفی با تاکید بر اینکه همزمان با بهار طبیعت، بهار قرآن را در پیش داریم که ماه میهمانی خدا و عبادت است گفت: با توجه به همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن باید به چند نکته دقت داشت، یکی از مهمترین نکات این است که تمام دستگاه‌های استان به ویژه میراث فرهنگی و شهرداری تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی را برنامه‌ریزی کنند تا به محض رسیدن به ایام نوروز بسترها برای استقبال از مسافران فراهم شود