دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر میراث جهانی یزد در ۵۵ رشته ورزشی به صورت محله محور در استان برگزار می شود.

به گزارش صبح ساباط؛ محمد رضا ربانی معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و دبیر دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر میراث جهانی یزد با اشاره به برگزاری افتتاحیه دهمین دوره المپیاد ورزشی محلات در هفته دوم بهمن ماه، گفت: دهمین المپیاد ورزشی محلات در ۵۵ رشته ورزشی به صورت تیمی، انفرادی و خانوادگی،از ۱۴ بهمن آغاز و تا پایان خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

ربانی هدف اصلی برگزاری این دوره از المپیاد را رقابتی سالم بین محلات استان یزد دانست و افزود: افزایش شادابی و کشف استعدادهای جدید یکی از اهداف مهم این دوره از المپیاد است.

دبیر المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی در ادامه بیان کرد: در این دوره از شش رشته ورزشی ویژه جانبازان و معلولین با هدف پوشش دادن جامعه مخاطب بیشتر و ارتقای نشاط اجتماعی و استعدادیابی در بین جانبازان و معلولین اضافه شده است.

وی اظهار کرد: در پایان این المپیاد علاوه بر برندگان، به هیئت های برتر ورزشی و همچنین برترین محله از نظر شرکت کننده و مدال آوری ، جوایز ارزنده اهدا میشود.

گفتنی است؛ با توجه به اینکه شرکت در این دوره از مسابقات برای عموم آزاد و رایگان است ، علاقه مندان می توانند به صورت انفرادی، تیمی و خانوادگی از طریق وبسایت yazdfarhang.ir و یا با مراجعه حضوری به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دهمین المپیاد ورزشی محلات ثبت نام نمایند.