جانشین وزیر کشور در امور محرومیت‎‌زدایی با بیان اینکه ظرفیت‌های محلات باید بیش از گذشته اطلاع رسانی شود؛ گفت: یکی از راه ها در این عرصه برگزاری نمایشگاه محلات است که قرار است در ۲۲ بهمن ماه برگزار شود.

به گزارش صبح ساباط؛ علی آقامحمدی در نشست طرح تحول ۲۰۲۰ محله کم‌برخوردار کشور که با حضور نمایندگان دستگاهها در محل وزارت کشور برگزار شد؛ این مطلب را مطرح کرد.

آقامحمدی با اشار به تقسیم کار مناسب انجام شده برای توسعه محلات و مناطق حاشیه نشین، اظهار کرد: تقویت زمینه های مختلف صنعتی همچون بافندگی باید به صورت جدی در محلات مورد توجه قرار گیرد.

جانشین وزیر در امور محرومیت‌زدایی ادامه داد: در حوزه بافندگی، می توان از ظرفیت محلات با برند و کیفیت مناسب استفاده موثر داشت.

آقامحمدی با تاکید بر خلاقیت و ابتکار عمل دستگاه های خدمات رسان در محلات، اضافه کرد: تحول محلات در کشور در گرو هم افزایی ظرفیت های داخلی محلات و کنشگری فعالانه و موثر دستگاه هاست و این امر باید بیش از گذشته عملیاتی شود.

وی همچنین برگزاری نمایشگاه در محلات و مناطق حاشیه نشین برای نشان دادن ظرفیت های محلات و جلب مشارکت عمومی را بسیار مهم خواند و گفت: به تازگی در محله بهارستان استان تهران این نمایشگاه به همت فعالان محله در یک دبیرستان برگزار شد که بیش از ۲ هزار بازدید کننده داشت.

جانشین وزیر کشور در امور محرومیت‌زدایی با اعلام اینکه نمایشگاه محلات در ۲۲ بهمن امسال برگزار می شود، یادآور شد: در این نمایشگاه خدمات و عملکرد دستگاه های فعال در محلات به معرض نمایش گذاشته می شود.