بر اساس ارزیابی‌های نهاد ریاست جمهوری با همکاری دستگاه‌های نظارتی معاون اجرایی و سرپرست این نهاد از رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد به عنوان مدیر برتر استانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ بر اساس ارزیابی‌های نهاد ریاست جمهوری با همکاری دستگاه‌های نظارتی، محسن منصوری معاون اجرایی و سرپرست این نهاد با ارسال لوح سپاسی از زحمات و خدمات مجید دهقانی‌زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد به عنوان مدیر برتر استانی تقدیر و تشکر کرد.

منصوری در متن این قدردانی آورده است:

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله از زحمات و خدمات صادقانه شما به عنوان مدیری مومن، انقلابی و توانمند که تمام توان خود را در تبلور گام دوم در دولت مردمی به کار بسته‌اید تقدیر و تشکر می‌نمایم و توفیقات روزافزون شما را در سایه عنایات و توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد منان خواستارم.