نشست تبیین دستاوردهای سفر ریاست جمهور به استان یزد استاندار یزد با حضور خبرنگاران استان یزد برگزار شد.

به گزارش صبح ساباط، مهران فاطمی استاندار یزد در این نشست از تلاش رسانه های استان در پوشش اخبار سفر ریاست جمهور به یزد قدردانی و تصریح کرد: در این رویداد رسانه ها با اطلاع رسانی به موقع به هنگام و با کمترین حاشیه، یک نقطه عطف در تاریخ رسانه استان یزد را به ثبت رساندند.

وی با اشاره به این که اولین دستاورد سفر ریاست جمهور به یزد امیدآفرینی، وحدت و همدلی بود، گفت: جمع کثیری از مردم با سلایق مختلف ضمن انتقادات و اختلاف سلیقه ها در این اجتماعات حضور یافتند.
فاطمی با بیان این که در بحث نامه های مردمی بالغ بر ۳۶ هزار در این دو سه روز بازخوانی شد، افزود: این نامه ها در حال انجام ارجاعات و در حال پیگیری است.
وی آب را از مسائل مورد اتفاق نظر مردم یزد دانست و اظهار کرد: این مساله، دغدغه همه مردم به شمار می‌آید و البته مردم هم بهترین واژه برای ایجاد وحدت ملی هستند و اختلاف جایی است که منافع حزبی و گروهی بر منافع مردم مقدم شمرده شود.
استاندار یزد خواستار ارزیابی روابط عمومی های استان از منظر رسانه ملی و رسانه های استان یزد شد و آن را ملاک تغییر و تحولات در روابط عمومی ها برشمرد.
وی در پایان از برنامه ریزی برای احداث یک تفرجگاه در تراز بالا و در شان مردم استان یزد با همکاری شرکت توسعه گردشگری ایران خبر داد.