میز ارتباط مردمی صنعت آب و برق استان یزد با حضور مدیرکل دفتر روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو و مدیران عامل صنعت آب و برق استان افتتاح شد.

به گزارش صبح ساباط؛ ابوالفضل اسدی رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان یزد با اشاره به سفر رئیس جمهور دولت سیزدهم به استان یزد در تاریخ ۲۲ دی ماه برای افتتاح پروژه های مختلف از جمله پروژه های زیرساختی مرتبط با وزارت نیرو تصریح کرد: از بین این پروژه ها ۱۱ پروژه به پست های انتقال و فوق توزیع برق، یک پروژه به نیروگاه های مقیاس کوچک خورشیدی و سایر پروژه ها به صنعت آب استان اختصاص دارد.

اسدی ادامه داد: امیدواریم افتتاح این پروژه ها و آغاز عملیات اجرایی خط دوم طرح انتقال آب از خلیج فارس به استان های مرکزی ایران، منشا خیر، برکت و رضایتمندی مردم استان بوده و آب و برق مطمئن را برای مردم استان فراهم کند.

علی اکبر کاظمی مدیرکل دفتر روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو نیز در ادامه با بیان اینکه خدمت کردن به مردم افتخاری بسیار بزرگ است و کارمندان دولت باید قدر این فرصت را بدانند؛ تصریح کرد: انتظار داریم تمام مسائل و مشکلات مردم پیش از اینکه به اینجا برسد حل شود، اما اکنون فرصتی است که مسائل و مشکلاتی که راهی برای آن ها وجود نداشته یا حل کردن آن ها سخت بوده، با هم اندیشی و اخذ مجوز های لازم، مقدمات حل این مشکلات فراهم آید.

کاظمی یکی از بزرگترین چالش های پیش رو را محدودیت ها و ضوابطی عنوان کرد که ارباب رجوع از آن ها اطلاع ندارد و ادامه داد: از سوی دیگر نیز ارباب رجوع با سرمایه و منابع محدود قصد فعالیت دارد که در اینگونه مواقع می بایست علاوه بر اطلاع رسانی به مردم در خصوص قوانین و مقررات موجود، حتی المقدور مسائل آن ها را حل کرد.

این مقام مسئول، دولت مردمی و خدمتگزار را دولتی دانست که برای خدمت به مردم ایجاد شده است و افزود: امیدواریم بتوانیم گرهی از مشکلات مردم باز کرده و به تولید، راه اندازی کسب و کار و ایجاد اشتغال کمک کنیم.

در ادامه نیز نمایندگان شرکت های آب منطقه ای یزد، آب و فاضلاب استان، توزیع نیروی برق استان و برق منطقه ای یزد با حضور نمایندگان دفتر بازرسی و دفتر منابع انسانی وزارت نیرو، نظرات، درخواست ها، شکواییه ها و پیشنهاد های مردمی را جهت بررسی و حل آن ها، دریافت کردند.

گفتنی است؛ میز ارتباط مردمی وزارت نیرو در آستانه این سفر از ساعت ۸ الی ۱۸ چهارشنبه ۲۱ الی جمعه ۲۳ دی ماه برگزار می شود.