معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور در یزد، گفت: مردم شریف استان و به خصوص کارمندان اداری برای حل مشکلات خود می‌توانند در روز‌های ۲۱، ۲۲ و ۲۳ دی‌ماه سالجاری به میزخدمت سازمان اداری و استخدامی کشور که در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشکیل شده است، مراجعه کنند.

به گزارش صبح ساباط؛ جلال عرب خردمند معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در خصوص میز خدمت سازمان اداری و استخدامی کشور در محل این سازمان، گفت: با توجه به سفر ریاست جمهوری به استان یزد و بر اساس دستورالعمل‌های ارسالی، میز خدمت ویژه نمایندگان این سازمان در روز‌های ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ دی از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در محل سالن توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد برگزار می‌شود.

نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور در استان، تصریح کرد: افرادی که پرسنل اداری یزد هستند و در تبدیل وضعیت و بحث استخدامی خود مشکلی دارند، می‌توانند مشکلات خود را در این میز خدمت بیان و پیگیری کنند.

عرب خردمند افزود: سایر مراجعین نیز می‌توانند به صورت حضوری هرگونه درخواست، شکوائیه، پیشنهادات و انتقادات خود را در حوزه اداری و استخدامی ارائه و مطالبات خود را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه استقرار میزخدمت بخشی از تکالیف منشور حقوق شهروندی و از مسائل مهم اخلاق حرفه‌ای در مدیریت و اداره بخش عمومی است، اظهار داشت: توجه، تمرکز و حفظ کرامت انسانی و پاسخگویی به نیازها و انتظارات آنها هدف اصلی دولت بوده که سعی داریم در این راستا تمام تلاش خود را به کار بریم.