نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به مظلومیت همراه با اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در نا آرامی های اخیر گفت: قدردان تلاش نیروهای انتظامی در وقایع اخیر در استان یزد هستیم.

به گزارش صبح ساباط: آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، در جمع فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی استان در دوره بصیرت، ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی در نا آرامی‌های اخیر اظهار داشت: تلاش‌های نیروی انتظامی در مقابله با اخلالگران نظم و آرامش مردم قابل تقدیر است.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل بیان کرد: امام خمینی(ره) به دنبال حاکمیت خدا در جامعه اسلامی بود و در این مسیر به روشنگری و بیداری مردم پرداخت.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: این اقدام امام، فقط حرکت در مسیر تحول حکومتی نبود بلکه یک تحول بزرگ بود و تغییر طاغوت و تبدیل جامعه به جامعه الهی بود.

ناصری ادامه داد: برنامه ریزی هایی که غربی ها برای کشورهای مختلف کرده اند، پایین نگه داشتن این کشورها و ایجاد مانع برای پیشرفت های آنها و تلاش برای پیشرفت خودشان است و نمونه این موضوع را در دوران طاغوت در ایران شاهد هستیم.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران یک حرکت مادی نبود بلکه یک حرکت معنوی و سیر به سوی کمال است و در این مسیر باید زندگی دنیا را با پیشرفت در زمینه های مختلف بسازیم تا زمینه ای برای ساختن زندگی اخروی باشد.

ناصری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در کنف لطف الهی است، تصریح کرد: مقصد اعلای این انقلاب رسیدن به حاکمیت الهی است.

رئیس شورای حوزه علمیه استان یزد ادامه داد: انسان باید در مسیر عزت باشد و انقلاب اسلامی نیز به پا شد تا مردم عزتمند باشند و همه ما در این انقلاب، خدمت در مسیر اعتلای کلمه الله است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، سردار قاسم سلیمانی را مصداق عشق به خدا و خدمت به بندگان خدا دانست و گفت: کسی که در راه خدا جهاد کند، خدا همراه اوست و حضور و ارادت مردم در مراسم تشییع و سالگرد او، ناشی از همین عشق او به خدا و خدمت به بندگان خداست که اینگونه در جامعه تجلی پیدا کرده است.

ناصری، توکل به خدا و توسل به اهل بیت(ع) را رمز پیروزی های سردار سلیمانی همچنین محبوبیت او دانست و تاکید کرد: سردار سلیمانی با همین روحیه، امید را به کشورهای اسلامی بازگرداند و با شجاعت داعش را از منطقه عقب راند و این حاصل نیت خدایی اوست.

وی اظهار داشت: مردان بزرگی نظیر امام راحل، سردار سلیمانی و …، مردم را به چشم بندگان خدا نگاه می کردند و از هیچ تلاشی برای خدمت به آنها دریغ نمی کردند.

ناصری با بیان اینکه خواست خداست که در برابر این همه توطئه دشمن، تاب آورده ایم، افزود: به هر بخش و دوره از انقلاب که نگاه می کنیم، لطف و عنایت الهی را به خوبی احساس می کنیم و بی شک اگر نیت خدایی امام و رهبری نبود، فقط یک توطئه از هزاران توطئه دشمنان، اثر خود را در روند پیشروی انقلاب می گذاشت.

انتهای پیام/ص*