مسابقات فوتسال کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق جام شهدای کارگر با حضور 66 تیم آغاز شد.

به گزارش صبح ساباط؛ عباس ابراهیمی مسئول برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شرکت سنگ آهن بافق از شروع مسابقات فوتسال جام شهدای سنگ آهن خبر داد.

ابراهیمی در ین همین رابطه گفت: مسابقات فوتسال کارکنان سنگ آهن مرکزی بافق به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سنگ آهن بافق با حضور ۶۶ تیم در محل سالن هلال احمر بافق آغاز شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را توجه به بحث سلامت کارکنان دانست و افزود: توجه به سلامت جسم، روح و روان پرسنل این شرکت همواره مورد توجه مدیران بوده و برگزاری رویدادهای ورزشی علاوه بر ایجاد شور و نشاط، باعث افزایش روحیه همدلی و بهره وری نیز می شود.

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات به رقابت تیم ها در دو سطح A و B اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به استقبال فوق العاده و بی نظیر پرسنل شرکت و حضور تعداد بالای تیمها در این مسابقات، برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گرفت تا از لحاظ کیفی هم شاهد رقابتهای جذابی باشیم.

وی با اشاره به برگزاری ۵ دیدار در روز نخست رقابتها، گفت: در روز افتتاحیه این رقابتها که ۳۱ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد، تیم های خردایش سه چاهون، برق تاسیسات گندله، تاسیسات آبرسانی، تولید سه چاهون و دفتر طراحی(ب) موفق شدند حریفان خود را از پیش رو بردارند.

گفتنی است؛ شرکت سنگ آهن مرکزی بافق همواره از ورزش کارگری حمایت کرده و علاوه بر آن در لیگ های مختلف کشور نیز دارای تیم های خوب و قدرتمندی است.