با حضور جمعی از مسئولین استان یزد و شهرستان اردکان، کلنگ ساخت پروژه دانشکده مهارت و کارآفرینی آزاد واحد ایفا سرام اردکان به عنوان اولین دانشکده جوار صنعتی استان یزد به زمین زده شد.

به گزارش صبح ساباط، در حاشیه برنامه سفر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور به اردکان، با حضور جمعی از مسئولین استان یزد و شهرستان اردکان کلنگ ساخت پروژه دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایفا سرام اردکان به عنوان اولین دانشکده جوار صنعتی استان یزد به مساحت ٣۶٠٠ متر مربع به زمین زده شد.

به گفته ابوالفضل داودی رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، اولین دانشکده جوار صنعتی استان یزد به همت شرکت ایفا سرام اردکان احداث می شود که در این دانشکده رشته های مرتبط با حوزه کاشی و سرامیک مانند آزمایشگاه، ساخت و تولید، مکاترونیک، الکترونیک صنعتی و امور اداری ارائه می شود.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد افزود: در این دانشکده ٨٠ دانشجو همزمان با تحصیل در صنعت مشغول به کار خواهند شد و متناسب با نیازهای صنعت درس می خوانند.

وی با بیان اینکه این کار برای اولین بار توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای تربیت و تأمین نیروی ماهر صنعتی انجام شده است، گفت: با این اقدام نیروی مهارتی و تکنسین برای صنایع استان تأمین می شود و در صنایع دیگر نیز این کار با عنوان کارگاه های معین انجام خواهد شد.