معاون سیاسی امنیتی یزد گفت: با توجه به ظرفیت های دانشجویی استان، ما روی دانشجویان عزیز برای پیشرفت و آبادانی استان در ابعاد مختلف حساب ویژه بازکرده و آماده طرح ها و راهکارهای آنان در این زمینه هستیم.

به گزارش صبح ساباط به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ صبح امروز جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دیدار و گفتگو کردند.

مهندس عزیزی در این دیدار با بیان اینکه دانشجویان از اقشار مهم و اثر گذار جامعه به شمار می روند گفت: یکی از مهمترین موضوعات و مسائل استان مسئله آب است و انشالله با اجرای طرح آبرسانی به استان انقلاب بزرگی در استان اتفاق خواهد افتاد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری های شبانه روزی استاندار محترم و عنایت ویژه ریاست محترم جمهور اعتبار بسیار خوبی برای طرح آبرسانی به استان تخصیص داده شده است.

معاون استاندار یزد با اشاره به دغدغه دانشجویان مبنی بر توجه ویژه به مناطق کم برخوردار اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد دولت سیزدهم و مسئولان استان توجه به شهرستان های کم برخوردار بوده و در این زمینه اهتمام ویژه وجود دارد.

مهندس عزیزی در پایان با اشاره به ظرفیت های دانشجویی استان تاکید کرد: ما روی دانشجویان عزیز برای پیشرفت و آبادانی استان در ابعاد مختلف حساب ویژه بازکردیم و به آن ها امید بسته و آماده طرح ها و راهکارهای آنان در این زمینه هستیم.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان تشکل های دانشجویی به بیان دغدغه ها و دیدگاه های خود در جهت رفع مسائل استان پرداختند.

انتهای پیام/ص*